Ócsai kutyaiskola

Mit tanítunk meg neked

TANFOLYAMOK

Először a kutya és a gazdi kapcsolatát erősítjük meg. A helyes jutalmazást és a helyes pórázhasználatot, tanulhatod meg.

TANFOLYAMOK KEZDŐK RÉSZÉRE

Kezdő kutyások megtanulhatják,hogy hogyan alakítsanak ki megfelelő kapcsolatot kutyáikkal. A helyes jutalmazást illetve a helyes pórázhasználatot. A vezényszavakat és a feladatokra való helyes rávezetést. A szocializálást és a kutya testjeleinek felismerését.

ŐRZŐ-VÉDŐ FOGLALKOZÁS

Őrző védő munka közben a kutya két alapösztönét aknázzuk ki és fejlesztjük tovább, a zsákmányszerző ösztönt és a védőösztönt. Ez a munka akkor mondható késznek ha a kutya nemcsak harapni tud vezényszóra, hanem ereszteni is és vissza is hívható!

Alap program
Ösztönök felmérése, fogáserősítés. Vezényszóra eresztés.

Haladóknak
Rejtekhelyen lévő ember jelzése, őrzése. menekülő elfogása , őrzése, támadás elhárítása. vezényszóra eresztés.

Speciális foglalkozások
Szolgálati kutyák felkészítése.

MAGÁNÓRÁS FOGLALKOZÁSOK

Egyéni foglalkozásokon, szinte teljesen ingermentes környezetet biztosítunk.Egy gazdával és kutyájával dolgunk egyszerre így a figyelem rájuk összpontosul. Nyugodt körülmények közt lehet elsajátítani, az adott kutyára leginkább használható képzési módszert.

Alap program
Kezdő kutyásoknak alapengedelmességi, ügyességi feladatok vannak, kutyától függően belekóstolva az őrző-védő munkába is  Kattints ide, és kezdheted is az írást.

Haladóknak
Vizsgára való felkészülés, feladatok végrehajtásának pontosítása.

CSOPORTOS FOGALKOZÁSOK

A csoportos foglaIkozások során a kutyák megtanulnak szocializálódni, gazdára koncentrálni, ami nagyon fontos dolog társállatunk életében.  Feladatokat kissé ingergazdagabb környezetben is végrehajtani.  Közepesnél kisebb testű kutyák vasárnap 10 órakor kezdenek. Közepes és annál nagyobb kutyák 11 órakor kezdenek

© 2014 Ócsai kutyaiskolaMinden jog fenntartva.
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el